HASIČI STRÁŽ POD RALSKEM

JSDHO Stráž pod Ralskem J P O I I I / 1

vybavení jednotky

                                      zde se ještě pracuje           

JSDHO využívá svolávací systém PELIG v1.5ZH  (výrobce a dodavatel systému)

Popis zařízení
PELIG využívá přenosu SMS zpráv pomocí mobilních telefonů přes GSM sítě mobilních operátorů. PELIG je složen ze tří částí. Hlavní částí je elektronický modul, který ovládá mobilní telefon Siemens ME45. Další částí je napájecí zdroj a baterie záložního zdroje.


příchozí SMS z čísla OPIS
PELIG pošle zprávu na číslo 999111 ve tvaru SND HASICI TEXT PŘÍCHOZÍ ZPRÁVY, současně sepne 1.relé na X minut a začne postupně prozvánět všechny účastníky uložené na SIM kartě kromě pozic OPIS

příchozí SMS z pozice (MASTER – volitelný počet)
PELIG pošle zprávu na číslo 999111 ve tvaru SND TEXT PŘÍCHOZÍ ZPRÁVY, prvními znaky můžete nastavit odeslání libovolné skupině, nebude prozvánět účastníky.

při prozvonění z pozice MASTER
PELIG pošle zprávu na číslo 999111 ve tvaru SND HASICI POZARNI POPLACH DOSTAV SE DO HASICARNY, dále sepne relé na X minut a začne prozvánět všechny účastníky kromě pozic OPIS.

při stisku tlačítka na PELIGU
dojde k odeslání přednastavené SMS zprávy ve tvaru SND HASICI POZARNI POPLACH DOSTAV SE DO HASICARNY, dále k sepnutí relé na X minut a prozvánění všech účastníků kromě čísla OPIS

funkce ALARMU
při sepnutí jednoho ze čtyř nezávislých vstupů dojde k vyhlášení poplachu odesláním přednastavené SMS zprávy (NARUSENI OBJEKTU HASICARNY) na MASTER pozice a k sepnutí 2. relé na Y vteřin. Přenos SMS zpráv o max. počtu znaků 160. Max. počet účastníků uložených na SIM kartě telefonu je 30.

funkce ohlášení výpadku napájení
navíc funkce ohlášení výpadku napájení - při výpadku napájení (přechodu na napájení z baterie) dojde k odeslání přednastavené SMS zprávy (VYPADEK NAPAJENI) na MASTER pozice, při obnově napájení dojde k odeslání přednastavené SMS zprávy (NAPAJENI PORADKU) opět na MASTER pozice.

Radiostanice Motorola CP 140                                                                                                         Radiostanice Motorola CM 340
 Dýchací přístroj SATURN
SATURN OXY
Plovoucí čerpací agregát AMPHIBIO Typ: PPCA 800 Model: GCV160
Posledni komentare
Po 23. březen 2015, 13:26:23 CET: Tepelná čerpadla Brno: http://www.encofaservis.cz/produkty/tepelna-cerpadla
 
RÁDI VÁM POMŮŽEME...